Kdo jsme

 

Co to je to Improvisio?

page2_pic1Pod tím si lze představit lecos. Někteří naši klienti mají dojem, že improvizujeme :-) Naše pojetí nejlépe popíše slogan: “Improve your vision”.

Naše společnost vznikla již v roce 2008 jako studentský projekt, jehož smyslem bylo především zajišťovat pro naše zákazníky vývoj webových a desktopových aplikací, jako např. systémy pro zpracování lékařských dat pojišťovnám.

V roce 2010 jsme založili první společnost. Zahájili jsme poskytování kompletní IT služeb od správy sítí a serverů po vývoj webových stránek a aplikací. Vyvinuli jsme systém pro hromadné nakupování nebo správu Callcenter a začali rozvíjet spolupráci na několika nadnárodních projektech.

Na počátku 2012  se již věnujeme dvěma hlavním odvětvím a to správě firemních sítí a vývoji webových aplikací pro podnikové prostředí.

V roce 2014 začínáme prohlubovat vývoj v oblasti mobilních aplikací a naše týmy spolupracují s několika nadnárodními partnery na robustních aplikacích.

Rokem 2016 začala malá revoluce. Plně se soustředíme na vývoj webových a mobilních aplikací a zahajujeme spolupráci se StartUpovými projekty.

Společnost Improvisio Software s.r.o. nadále ukazuje své kvality nejen na domácím, ale i zahrančiním trhu. Ačkoli se od jejího vzniku mnoho změnilo, naše vize a nadšení, jejichž cílem je dodávat klientům kvalitní služby, se nezměnily. Nezměnila se ani naše obchodní politika – kdy si klient kromě produktu musí odnést i dobrý pocit a jistotu, že se může na nás kdykoli obrátit.

Chceš se přidat?

Pokud máš zájem o kteroukoliv z nabízených pozic, pak nám zašli svůj životopis a příp. reference na adresu sales@improvisio.cz . Připoj se k našemu týmu!

js

FrontEnd Developer
Náplní práce jsou webové a mobilní aplikace (Android, iOS, W10).

Potřebuješ znát HTML5, CSS 
a JavaScript případně AngularJS či React. Musíš umět komunikovat v Angličtině a nebát se výzev, které agilní vývoj přináší.

php

Programátor PHP – junior
Náplní práce je návrh a implementace aplikací na základě specifikovaných požadavků zákazníků.

Potřebuješ znát PHP (OOP), HTML5, CSS, Javascript. Hodí se zkušenosti s vývojem na frameworku (Symfony, Nette). Musíš umět komunikovat v Angličtině a být ochoten pracovat v týmu. Znáš-li nějaké OpenSource systémy a umíš pracovat s GITem, máš určitě výhodu.

Kdo za tím vším stojí?